Сергій Корабльов: “Нашої команди сьогодні на майданчику не було”

Сергій Корабльов: "Нашої команди сьогодні на майданчику не було" 1 - basket.com.ua

Прес-конференція після матчу БІПА – «Кривбас»

Анатолій Челован, центровий «Кривбасу»:

– Зовсім жодної хімії в команді не було на цій грі. Вчора здавалося, що команда ще була. Сьогодні все у нас плило. Чесно кажучи, вважав, що на цих іграх в нашій команді має сплавлятися дух, мають бути командні взаємодії. Але судячи по цій грі видно, що замало часу пройшло, щоб це процвітало у команді. Дуже багато втрат. Програли підбір на своєму щиті, що дозволило супернику вийти вперед, створити різницю, а потім ми уже намагалися їх дістати. Вітаю БІПУ з перемогою. Не можна сказати, що вона тяжка, але ми намагалися показати свою гру. Як бачите, результат не зовсім.

Сергій Корабльов, головний тренер «Кривбасу»:

– Емоції були в грі, але багато розчарувань. Перш з все, БІПА – досвідчена команда. Ніхто в цьому не сумнівався. Але гравці повинні виходити і боротися за кожен сантиметр майданчику. У нас сьогодні на паркеті була одна команда – БІПА. Нашої команди не було на майданчику. Програли всю боротьбу. Хлопці повинні зрозуміти, що дитячий баскетбол завершився в Вищій лізі. Зараз все зовсім по–іншому, але ми цього зовсім не розуміємо, тому відбуваються такі провали. Треба боротися, не поступатися один в один, стрибати, забирати м’ячі. У нас зовсім не було боротьби сьогодні. Напевно, легка гра була у суперника. В нападі вони зробили 21 підбір. Про що можна казати? Хлопці повинні перейти з одного баскетболу на інший.

Нам буде набагато легше, якщо це станеться якнайшвидше. В себе треба вірити, а не виходити хлопчиками для биття. Тиск на гравців у будь-якому випадку буде. Досвіду практично ні у кого немає. Але в баскетбол грають люди. Треба виходити і боротися за кожен м’яч. Якщо це буде, ми прогресуватимемо і рухатимемося далі. Якщо цього не станеться, то кожен буде боятися зробити якийсь крок. Тоді все буде дуже складно для команди. Я дивлюсь, як гравець виконує установку і план на гру, на його бажання грати на майданчику. Може щось не складатися, але якщо баскетболіст в грі, він грає. Якщо вийшов і пропустив легкий м’яч, не зробив фол, не побіг у захист, то це зовсім інше. Всі хочуть кидати триочкові і грати в нападі, але мало хто хоче виконувати важку роботу, підбирати м’ячі в захисті.

Олександр Рябчук, захисник БІПИ:

– Добре розпочали матч. По ходу гри були помилки. Відсоток триочкових не дуже хороший, тому що це перший матч і нерви. Добре розібрали «Кривбас». Несподіванок не було. Треба було зібратися саме на перший матч і виграти. Хороший старт. Будемо сподіватися, що далі так і підемо. Дякую хлопцям за те,що грали до останньої хвилини. При +20-25 усі розслабляються, але ми грали до останнього.

Вадим Пудзирей, головний тренер БІПИ:

– Ростер команди трохи змінився. Немає трьох гравців, які були у минулому сезоні. Були невеликі травми. Зігруємося по ходу чемпіонату. Перша гра показала, що ми можемо грати, але нам треба посилити пару позицій, щоб стати конкурентоспроможними. Підбір сьогодні виграли. Це дуже непогано. В третій і четвертій чверті догравали. Хотілося побачити командні дії, але було трохи непорозуміння, втрати. Цим я незадоволений. Будемо готуватися до завтрашньої гри. Рябчук зіграв 28 хвилин. Ткаченко – 24. В минулому сезоні також грали 3-4 матчі підряд. Дуже важно буде. Фізичну підготовку ми проходили. Сподіваюся, що це не буде проблемою. Головне, щоб їм допомагали інші гравці і була команда. Над цим працюємо з хлопцями і керівництвом. Сподіваємося, що всі викладуться на повну силу, будемо боротися у завтрашньому поєдинку.

0

Автор публікації

Офлайн 3 години

aks701

10
Коментарі: 0Публікації: 1982

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.