Ронен Гінзбург: “У другій половині непогано грали в захисті, але було багато індивідуальних помилок”

Ронен Гінзбург: "У другій половині непогано грали в захисті, але було багато індивідуальних помилок" 1 - basket.com.ua

Коментар головного тренера “Прометея” Ронена Гінзбурга на пресконференції після перемоги над “Венецією” в матчі Єврокубку.

– Думаю, що ми не дуже добре грали в захисті у першій половині. Ми програвали 12, 13 очок. Однак ми продемонстрували наш характер, ми повернулися в матч. У другій половині непогано грали в захисті, але все ще було багато індивідуальних помилок, яких не має бути на цьому рівні. 

Проте я щасливий, що ми перемогли, щасливий за команду, за людей в Україні. Це хороша перемога для нас. Я вірю, що ми будемо ще кращими в майбутньому.

Ключовим фактором, перш за все, був захист. Коли ти добре граєш у захисті, це додає гравцям впевненості. Ми бачимо це на прикладі Іссуфа Санона, Онджея Балвіна, Іллі Сидорова. Все розпочинається із захисту, одного дня ми це зрозуміємо.

Роб Грей не грав 4-5 місяців. Я знаю, що він надолужить це, йому потрібен час. Однак мені сподобалося, як він грав у другій половині. Думаю, йому потрібно ще один-два тижні. Не впевнений, що зараз він знає імена всіх наших гравців, йому потрібно вивчити це, нашу систему. І він продемонстрував, що може набирати очки.

0

Автор публікації

Офлайн 15 години

BasketAdmin

18
Коментарі: 1Публікації: 721

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.