Рік Карлайл назвав винуватця поразки у грі з “Бостоном”. Халібертон з цим не згоден

Рік Карлайл назвав винуватця поразки у грі з "Бостоном". Халібертон з цим не згоден 1 - basket.com.ua

Головний тренер “Індіани” Рік Карлайл взяв провину на себе за поразку у першій грі фіналу Східної конференції.

Повністю моя вина. Коли до кінця основного часу залишалося 10 секунд, нам слід грамотно розпорядитися м’ячем після тайм-ауту, заробити право на штрафні і довести справу до перемоги.

Ми мали й інші помилки. Але зараз треба сконцентруватися на тому, щоб продовжити боротися так, як ми це робили, від початку до кінця. Ми повернемось у четвер”, – сказав головний тренер “Пейсерс”.

Тайріз Халібертон, який провів чудовий матч, але провалив останні хвилини основного часу не згоден з цими словами тренера.

“Це не його вина. Я зробив дві образливі втрати, які коштували нам гри. Розумію, що тренер захищає, оберігає нас, але я візьму це на себе.

Я повинен бути кращим. І я буду кращим у другому матчі“, – сказав баскетболіст.

“Індіана” втратила перевагу на останніх секундах і поступилася в овертаймі – 128:133.