Ніколу Йокича і головного тренера “Денвера” вилучили в першій половині матчу з “Детройтом”

Ніколу Йокича і головного тренера "Денвера" вилучили в першій половині матчу з "Детройтом" 1 - basket.com.ua

Центровий “Денвер Наггетс” Нікола Йокич та головний тренер команди Майкл Мелоун були вилучені у першій половині матчу регулярного чемпіонату НБА проти “Детройт Пістонс” (107:103).

Мелоун був незадоволений одним із суддівських рішень в кінці першої чверті. Тренер почав заперечувати його і вийшов на майданчик, арбітри вилучили його.

Йокич отримав перший технічний у стартовій чверті, а перед перервою був покараний другим. Обидва зауваження виписані за суперечки із суддями.

“Досить непросто дивитися матч по телевізору. Ми разом раділи добрим комбінаціям, а після поганих я лаявся сербською”, – сказав Мелоун після матчу.