НБА визнала дві грубі суддівські помилки на користь “Чикаго”

НБА визнала дві грубі суддівські помилки на користь "Чикаго" 1 - basket.com.ua

Перемозі “Чикаго Буллз” над “Торонто Репторс” (104:103 ОТ) в матчі регулярного чемпіонату НБА сприяли дві суддівські помилки, повідомили ліга в офіційному звіті про останні дві хвилини гри.

За 6,3 секунди до кінця четвертої чверті арбітри пропустили пробіжку у форварда “Чикаго” Демара Дерозана, яка мала призвести до втрати м’яча. Натомість на Дерозані сфолили, і він вирушив на лінію штрафних кидків, отримавши шанс зрівняти рахунок. Крім того, ліга встановила, що форвард “Торонто” Паскаль Сіакам не мав отримати фол у нападі під час зіткнення з захисником “Чикаго” Алексом Карузо за 3,4 секунди до кінця.

“Буллз” відставали на 17 очок за п’ять хвилин до завершення четвертої чверті, але зробили камбек, перевели гру в овертайм і вирвали перемогу.