Девін Букер відреагував на скандальне рішення суддів дати тайм-аут “Лейкерс” після здійснення втрати

Девін Букер відреагував на скандальне рішення суддів дати тайм-аут "Лейкерс" після здійснення втрати 1 - basket.com.ua

Захисник “Фінікс Санз” Девін Букер невдоволений суддівським рішенням наприкінці матчу 1/4 фіналу внутрішньосезонного турніру НБА проти “Лос-Анджелес Лейкерс” (103:106).

За 15 секунд до сирени гравець “Лейкерс” Остін Рівз закинув триочковий за рахунку 102:101. Трохи пізніше він отримав м’яч, але зробив втрату. “Лейкерс” взяли тайм-аут, після якого отримали право на два штрафні та довели матч до перемоги. Реджи Міллер, який коментував гру, зазначив, що Леброн Джеймс просив тайм-аут, коли Рівз вже не контролював м’яч.

“Ліга так багато зробила для просування цього турніру. Ми не просимо, щоб нам якось симпатизували. Хотілося б мати можливість боротися за перемогу”, – заявив Букер.