Молодого таланта НБА відрахували на ринок вільних агентів після гучного обміну за участю 5 команд

Молодого таланта НБА відрахували на ринок вільних агентів після гучного обміну за участю 5 команд 1 - basket.com.ua
Джерело: sports.yahoo.com

“Клівленд Кавальєрс” вирішили відрахувати форварда Кема Уітмора.

“Клівленд” отримав Уітмора в рамках багатосторонньої угоди з “Денвер Наггетс”, “Вашингтог Візардс”, “Сакраменто Кінгз” і “Лос-Анджелес Кліпперс” за участю Пейтона Вотсона, проте не планує залишати форварда у складі.

22-річний баскетболіст стане вільним агентом, а його зарплата за сезон-2026/27 у розмірі 5,46 млн доларів буде розподілена на три роки – по 1,82 млн доларів на кожен. Це дозволить “Клівленду” звільнити місце у складі та скоротити навантаження на платіжну відомість.

Минулого сезону Вітмор через травми зіграв 21 матч за “Вашингтон”, набираючи в середньому 9,2 очка та 2,8 підбирання за 16,9 хвилини на паркеті.

Автор публікації

Офлайн 2 години

aks701

Коментарі: 0Публікації: 4037

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.