Центровий Айзея Хартенштайн підпише нову трирічну угоду з “Оклахомою”. За цей період баскетболіст отримає 75 млн доларів.
В угоді також прописано 15% бонусу у разі обміну та взаємна опція, яка дозволить сторонам повернутися до переговорів у 2028 році – ще до останнього сезону за контрактом.
28-річний бігмен приєднався до “Тандер” перед сезоном-2024/25. За час він провів 114 поєдинків (99 у старті) у регулярному сезоні.
Хартенштейн зіграв у всіх 38 іграх плей-оф “Тандер” за останні два роки, 35 з яких він розпочав у стартовому складі. Айзея набирав у середньому 9,1 очка, робив 8,3 підбирання та 2,6 передачі.
Також виступав за “Х’юстон”, “Денвер”, “Клівленд”, “Кліпперс” та “Нікс”.

