“Волинь” оголосила про ще одне підписання

"Волинь" оголосила про ще одне підписання 1 - basket.com.ua

БК “Волинь” оголосив про підписання нового контракту з бігменом Святославом Товкачем.

У минулому сезоні 24-річний центровий в 21 матчі за луцький клуб набирав 7.3 очка та 4.1 підбирання (РЕ 8.1). У Суперлізі Товкач раніше також виступав за “Кривбас”, “БІПУ” та “Черкаські Мавпи”.

Волинь, нагадаємо, оголосила про підписання Максима Нікітіна, Ігоря Клімов, Микити Безими, а також подовження контракту з головним тренером команди Нікіти Воєводи.

Автор публікації

Офлайн 11 години

BasketAdmin

Коментарі: 1Публікації: 1144

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.