Форвард “Реала” Трей Лайлз підтвердив, що залишає іспанський клуб.
“Мадрид був чудовим, але настав час. Я отримав відмінний досвід тут. Ціную вас усіх. Я люблю всіх мадридців”, — написав баскетболіст.
У дебютному сезоні в Євролізі 30-річний американський форвард провів 42 матчі, набираючи в середньому 13,5 очка, 4,5 підбирання, 1,5 передачі при рейтингу ефективності 15,1 балів (другий результат в команді).
До переходу в “Реал” влітку 2025 року Лайлз провів 650 матчів у НБА (131 – у стартовому складі) за “Юту Джаз”, “Денвер Наггетс”, “Сан-Антоніо Сперс”, “Детройт Пістонс” і “Сакраменто Кінгз”. У середньому за кар’єру в НБА він набирав 7,6 очка, робив 4,3 підбирання та 1,1 передачі при реалізації триочкових 34,7%.

