“Монако” отримає 1,5 млн євро за викупи захисника Меттью Стразеля і центрового Кеварріуса Хейса, форвард Нікола Миротич також може залишити клуб, повідомляє BasketNews.
Хейс продовжить кар’єру в “Партизані”, Стразель перейде в “Анадолу Ефес”. Прибуток від викупу баскетболістів приходить у важливий для “Монако” момент, коли клуб вирішує фінансові труднощі та готується до тимчасового виступу в Єврокубку.
Найоплачуванійший гравець “Монако” Міротич викликає значний інтерес у топ-клубів Європи і теж може бути викупленим, оскільки у нього діючий контракт на наступний сезон.

