“Волинь” підписала ще одного гравця “Харківських Соколів”

“Волинь” підписала ще одного гравця “Харківських Соколів” 1 - basket.com.ua

Форвард Микита Безима став гравцем “Волині”. Про це повідомила пресслужба луцького клубу. 

24-річний гравець попередній сезон провів у складі “Харківських Соколів”. У сезоні 2025/2026 Микита зіграв 32 матчі, у яких набирав у середньому 5,1 очка, 1,6 підбирання і 0,5 асиста.

Раніше, нагадаємо, “Волинь” оголосила про підписання лідера “Соколів” Максима Нікітіна.

“Волинь” підписала ще одного гравця “Харківських Соколів” 3 - basket.com.ua

Автор публікації

Офлайн 32 хвилини

BasketAdmin

Коментарі: 1Публікації: 1147

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.