Розігруючий “Вашингтон Візардс” Д’Анджело Расселл скористався опцією із зарплатою в 6 мільйонів доларів на наступний сезон.
Расселл перейшов в “Вашингтог” з “Даллас Маверікс” по ходу сезону НБА в результаті масштабної угоди з обміну Ентоні Девіса, але жодного разу не виходив на майданчик за свою нову команду через “злив” сезону. Гравець вирішив залишитися в клубі, оскільки навряд чи знайшов би кращий варіант на ринку.
Учасник Матчу всіх зірок НБА 2019 року Рассел провів 26 матчів за “Маверікс”, набираючи в середньому 10,2 очка, 2,4 підбирання та 4 передачі.

