“Бостон Селтікс” хочуть обміняти форварда Джейлена Брауна на Янніса Адетокунбо у форматі один-на-один, повідомляє The Athletic.
“Селтікс” розуміють, що “Бакс” навряд чи погодяться на таку ідею зараз і готові чекати. Команди НБА загалом вважають ціну, яку “Мілвокі” просить за Адетокумбо, нереалістичною.
“Бостон” вирішив переключитися на посилення передньої лінії. Клуб виявляє інтерес до центрового “Міннесоти Тімбервулвз” Руді Гобера і Айзею Стюарта з “Детройт Пістонс”.

