Віктор Вембаньяма: “Всі знають, що ми зробимо камбек з 1-3 в фіналі НБА проти “Нікс”

Віктор Вембаньяма: "Всі знають, що ми зробимо камбек з 1-3 в фіналі НБА проти "Нікс" 1 - basket.com.ua
Джерело: nytimes.com

Центровий “Сан-Антоніо Сперс” Віктор Вембаньяма позитивно налаштований на залишок фінальної серії НБА проти “Нью-Йорк Нікс”, де після чотирьох матчів його команда поступається з рахунком 1-3.

“Всі думають і знають, що ми зробимо камбек. Потрібно буде ізолювати наступну гру від решти. І діяти поступово. Помилкою було б витрачати сили на переживання кількох матчів. Одна гра за іншою. Це плей-офф. Усі втомлені. Втома не має бути фактором матчу. Ми маємо два дні між іграми. Це не проблема”, – сказав Вембаньяма.

Автор публікації

Офлайн 3 години

aks701

Коментарі: 0Публікації: 3649

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.