Центровий “Сан-Антоніо Сперс” Віктор Вембаньяма позитивно налаштований на залишок фінальної серії НБА проти “Нью-Йорк Нікс”, де після чотирьох матчів його команда поступається з рахунком 1-3.
“Всі думають і знають, що ми зробимо камбек. Потрібно буде ізолювати наступну гру від решти. І діяти поступово. Помилкою було б витрачати сили на переживання кількох матчів. Одна гра за іншою. Це плей-офф. Усі втомлені. Втома не має бути фактором матчу. Ми маємо два дні між іграми. Це не проблема”, – сказав Вембаньяма.

