Екс-гравець “Чикаго”, який виграв три титули з Джорданом і Піппеном, помер у віці 59 років

Екс-гравець "Чикаго", який виграв три титули з Джорданом і Піппеном, помер у віці 59 років 1 - basket.com.ua
Джерело: basketnews.com

Триразовий чемпіон НБА у складі “Чикаго Буллз” Стейсі Кінг помер у віці 59 років, причина смерті не уточнюється.

Кінг був обраний “Чикаго” під 6-м номером на драфті-1989 і брав титули у 1991, 1992 та 1993 роках, граючи в команді разом з Майклом Джорданом і Скотті Піппеном. Він також виступав за “Міннесоту Тімбервувлз”, “Бостон Селтікс”, “Маямі Хіт” і “Даллас Маверікс”.

В останні роки Кінг працював клубним коментатором “Чикаго”.

 

Автор публікації

Офлайн 6 години

aks701

Коментарі: 0Публікації: 3649

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.