Триразовий чемпіон НБА у складі “Чикаго Буллз” Стейсі Кінг помер у віці 59 років, причина смерті не уточнюється.
Кінг був обраний “Чикаго” під 6-м номером на драфті-1989 і брав титули у 1991, 1992 та 1993 роках, граючи в команді разом з Майклом Джорданом і Скотті Піппеном. Він також виступав за “Міннесоту Тімбервувлз”, “Бостон Селтікс”, “Маямі Хіт” і “Даллас Маверікс”.
В останні роки Кінг працював клубним коментатором “Чикаго”.

