“Монако” і АСВЕЛ оперуватимуть бюджетами в розмірі близько 40 млн євро наступного сезону, повідомив президент французької ліги LNB Філіп Осер.
Лише на зарплати гравців наступного сезону АСВЕЛ виділить 25 млн євро, що відповідає показнику топ-5 Євроліги. Клуб збирається посилити склад, щоб бути конкурентним в турнірі.
“Монако” знайшов інвесторів і з новими власниками подолає фінансові проблеми, які були цього сезону. Очікується, що клуб матиме як мінімум 30 млн євро бюджету, але скоріше сума досягне 40 млн.

