Форвард “Голден Стейт Ворріорз” Дреймонд Грін вважає, що “Нью-Йорк Нікс” не зможуть виграти титул НБА через слабкість Східної конференції у порівнянні з Західною.
“Нью-Йорку”, як і раніше, потрібна справжня суперзірка першого рівня, щоб виграти чемпіонат. Вихід в фінал НБА із Східної конференції ніколи не був гарантією завоювання титулу. Про що ви кажете? Ви вийшли зі Східної конференції. Це ж бісова Східна конференція!”, – сказав Грін у своєму подкасті.
В фіналі НБА “Нікс” зіграють проти “Сан-Антоніо Сперс” без переваги домашнього майданчика.

