Дреймонд Грін пояснив, чому “Нікс” не стануть чемпіонами НБА цього сезону

Дреймонд Грін пояснив, чому "Нікс" не стануть чемпіонами НБА цього сезону 1 - basket.com.ua
Джерело: basketnews.com

Форвард “Голден Стейт Ворріорз” Дреймонд Грін вважає, що “Нью-Йорк Нікс” не зможуть виграти титул НБА через слабкість Східної конференції у порівнянні з Західною.

“Нью-Йорку”, як і раніше, потрібна справжня суперзірка першого рівня, щоб виграти чемпіонат. Вихід в фінал НБА із Східної конференції ніколи не був гарантією завоювання титулу. Про що ви кажете? Ви вийшли зі Східної конференції. Це ж бісова Східна конференція!”, – сказав Грін у своєму подкасті.

В фіналі НБА “Нікс” зіграють проти “Сан-Антоніо Сперс” без переваги домашнього майданчика.

Автор публікації

Офлайн 1 годину

aks701

Коментарі: 0Публікації: 3556

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.