Центровий “Юти Джаз” Юсуф Нуркич збирається продовжити кар’єру в НБА і спростував чутки про можливий перехід в “Партизан”.
“Не збираюся йти з НБА. У мене не було пропозиції від “Партизана”. Принаймні я не впевнений, що вони її робили, хоча мені подобається ця команда. Зараз я шукаю нову роботу в НБА”, – заявив Нуркич.
Нуркич набирав 10,9 очка, 10,4 підбирання, 4,8 передачі та 1,3 перехоплення в середньому у 41 матчі минулого сезону. В міжсезоння 31-річний боснійський центровий стане вільним агентом.

