“Басконія” вирішила залишити головного тренера Паоло Гальб’яті на наступний сезон.
По ходу сезону президент клубу Хосен Керехета відмовився гарантувати другий рік у контракті Гальб’яті, але змінив думку під кінець чемпіонату.
“Президент гарантував мені продовження роботи. Гарні новини. Чутки – це нормально на цій стадії сезону”, – заявив Гальб’яті.

