Генеральний менеджер “Клівленда” перейде на престижнішу посаду в іншу команду НБА

Генеральний менеджер "Клівленда" перейде на престижнішу посаду в іншу команду НБА 1 - basket.com.ua

Генеральний менеджер “Клівленд Кавальєрс” Майк Генсі погодився стати новим президентом з баскетбольних операцій “Філадельфія Сіксерз”, повідомляють джерела ESPN.

Генсі — який піднявся кар’єрними сходами в офісі “Кавальєрс” після приєднання в 2011-12 роках — тепер займає найвищу виконавчу посаду у “Філадельфії”.

Раніше цю посаду обіймав Деріл Морі з 2020 року.

Автор публікації

Офлайн 14 години

Ruslan1996

Коментарі: 38Публікації: 9136

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.