“Атланта Хоукс” підвищила генерального менеджера Онсі Салеха до посади президента з баскетбольних операцій, підписавши з ним довгостроковий контракт.
Салех посів друге місце у голосуванні за звання найкращого менеджера НБА сезону-2025/26. Він обійняв посаду генерального менеджера “Хоукс” минулого літа, а до цього працював в структурі “Голден Стейт Ворріорз” і “Сан-Антоніо Сперс”.
Керівництво “Атланти” вважає, що Салех та головний тренер Квін Снайдер змогли вибудувати ефективну взаємодію між керівництвом клубу та баскетбольним департаментом. Команда вийшла в плей-офф, де поступилася “Нью-Йорк Нікс” (2-4) в першому раунді.

