Один з кращих менеджерів НБА отримав солідне підвищення в клубі, підписавши тривалий контракт

Один з кращих менеджерів НБА отримав солідне підвищення в клубі, підписавши тривалий контракт 1 - basket.com.ua
Джерело: x.com

“Атланта Хоукс” підвищила генерального менеджера Онсі Салеха до посади президента з баскетбольних операцій, підписавши з ним довгостроковий контракт.

Салех посів друге місце у голосуванні за звання найкращого менеджера НБА сезону-2025/26. Він обійняв посаду генерального менеджера “Хоукс” минулого літа, а до цього працював в структурі “Голден Стейт Ворріорз” і “Сан-Антоніо Сперс”.

Керівництво “Атланти” вважає, що Салех та головний тренер Квін Снайдер змогли вибудувати ефективну взаємодію між керівництвом клубу та баскетбольним департаментом. Команда вийшла в плей-офф, де поступилася “Нью-Йорк Нікс” (2-4) в першому раунді.

Автор публікації

Коментарі: 0Публікації: 3649

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.