Власник “Панатінаїкоса” прокоментував титул Євроліги “Олімпіакоса” на арені його клубу

Власник "Панатінаїкоса" прокоментував титул Євроліги "Олімпіакоса" на арені його клубу 1 - basket.com.ua
Джерело: basketnews.com

Власник “Панатінаїкоса” Дімітріс Яннакопулос прокоментував перемогу “Олімпіакоса” в фіналі Євроліги над “Реалом” (92:85).

“Ми виграли сім європейських трофеїв, але ніколи не отримували поздоровлень від грецької команди у червоній формі. Ви виграли свій четвертий, і я вас привітаю, бо насамперед у цьому беруть участь спортсмени”, — сказав Яннакопулос.

“Олімпіакос” виграв титул на арені ОАКА в Афінах на арені “Панатінаїкоса”, який не вийшов в “Фінал чотирьох”, поступившись “Валенсії” (2-3) в серії плей-офф.

Автор публікації

Офлайн 2 години

aks701

Коментарі: 0Публікації: 3654

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.