В опитуванні, проведеному The Athletic серед 120 анонімних гравців НБА, більшість заявили, що менш за все хотіли б виступати в “Мемфіс Гріззліз” (35,8%). Другим з великим відставанням стали “Вашингтон Візардс” (11,7%).
“Чесно кажучи, я гратиму будь-де, але Мемфіс — місце, де я не хочу жити. Ось чому я не хотів би грати там”, – сказав один з гравців.
“Це не має жодного стосунку до організації. Справа в розташуванні клубу”, – заявив інший опитаний гравець.
Повні результати опитування:
1. “Мемфіс Гріззліз” (35,8%)
2. “Вашингтон Візардс” (11,7%)
3. “Сакраменто Кінгз” (10,8%)
4. “Нью-Орлеан Пеліканс” (6,7%)
5-6. “Бруклін Нетс” і “Юта Джаз” (5%)
7-8. “Шарлотт Хорнетс” і “Портленд Трейл Блейзерс” (4,2%)
9. “Нью-Йорк Нікс” (3,3%)
10-11. “Детройт Пістонс” та “Індіана Пейсерз” (2,5%)
12-13. “Мілвокі Бакс” і “Лос-Анджелес Лейкерс” (1,7%)

