38-річний топ-ветеран НБА зізнався, чи продовжить грати в лізі після поразки в плей-оф

38-річний топ-ветеран НБА зізнався, чи продовжить грати в лізі після поразки в плей-оф 1 - basket.com.ua
Джерело: hoopsrumors.com

38-річний розігруючий “Міннесоти Тімбервулвз” Майк Конлі планує продовжити кар’єру в НБА наступного сезону.

Конлі відіграв 19 сезонів у НБА. У плей-офф він набирав 4,4 очка, 1,3 підбирання та 2,7 передачі за 14 хвилин у середньому, реалізуючи 50% кидків з гри, “Міннесота” вилетіла в другому раунді проти “Сан-Антоніо Сперс” (2-4 в серії). Конлі вийде на ринок вільних агентів в пошуках нового клубу.

“Думаю, я довів собі, що можу пограти ще трохи”, – сказав Конлі.

Автор публікації

Офлайн 2 години

aks701

Коментарі: 0Публікації: 3556

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.