Офіційно: “Реал” після травми Леня підписав екс-гравця “Голден Стейт”

Офіційно: "Реал" після травми Леня підписав екс-гравця "Голден Стейт" 1 - basket.com.ua
Джерело: realmadrid.com

“Реал” оголосив про підписання Омера Юртсевена. Сторони погодили контракт до кінця червня 2026 року.

Він допоможе клубу в чемпіонаті Іспанії, але не зможе зіграти в “Фіналі чотирьох” Євроліги.

Клуб пішов на такий крок через травми Вальтера Тавареша та Олексія Леня.

Юртсевен  здобув срібну медаль на Євробаскеті 2025. Протягом своєї кар’єри в НБА він грав за “Маямі Хіт” (2021-2023), “Юта Джаз” (2023-2024) та “Голден Стейт Ворріорз” (2026).

В Євролізі виступав за “Фенербахче” та “Панатінаїкос”.

Автор публікації

Офлайн 5 години

Ruslan1996

Коментарі: 38Публікації: 9086

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.