“Голден Стейт Ворріорз” готові обміняти власний 11-й пік драфту НБА 2026 року заради гучного обміну досвідченої зірки, повідомив генеральний менеджер клубу Майк Данліві.
“Це лотерейний пік, тому я думаю, що на сильному драфті ми зможемо отримати хорошого гравця. Але ми розглядатимемо всі варіанти, якщо будуть пропозиції про те, щоб піднятися вище або опуститися нижче, виміняти досвідченого гравця, який може нам допомогти. Я маю на увазі, ми обов’язково розглянемо усі ці варіанти”, – сказав Данліві.
Клас драфту-2026 вважається найталановитішим за останні роки, тому право вибору в лотереї є цінним активом. “Голден Стейт” може використати свій пік, щоб потенційно отримати Янніса Адетокумбо (“Мілвокі Бакс”), Кавая Ленарда (“Лос-Анджелес Кліпперс”) або інших доступних зірок.

