“АСВЕЛ” продовжить виступати в Євролізі. Французька команда оголосила у своїй заяві, що залишиться в змаганнях, зміцнюючи базу своїх акціонерів.
Під керівництвом свого президента Тоні Паркера та генерального директора Гаетана Міллера команда “АСВЕЛ” рішуче налаштована утвердитися серед найкращих клубів європейського баскетболу.
Клуб залучив кількох нових акціонерів. Цього сезону французька команда мала найнижчий бюджет в Євролізі.
Останні місяці була інформація, що сезон-2026/27 клуб проведе в Лізі чемпіонів, а потім перейде в лігу НБА-Європа, яка мала стартувати в 2027-му.

