НБА завершила розслідування щодо “Мілвокі Бакс” з приводу пропущених ігор та стану здоров’я форварда Янніса Адетокунбо наприкінці сезону.
Ліга дійшла висновку, що подальших санкцій по відношенню до “Мілвокі” не потрібно застосовувати.
“Бакс” не випускали Янніса на заключні матчі регулярного чемпіонату, хоча сам баскетболіст висловлював бажання грати. “Мілвокі” провалив сезон і вперше за 10 років не потрапив в плей-офф НБА, Адетокумбо може залишити команду в міжсезоння.

