“Голден Стейт Ворріорз” оголосили про продовження контракту на два роки з головним тренером Стівом Керром.
Керр залишиться найоплачуванішим тренером НБА з зарплатою близько 18 млн доларів за сезон. Раніше він заробляв 17,5 млн доларів, клуб вирішив зробити йому невелику надбавку.
Керр очолює “Ворріорз” з 2014 року і виграв з клубом 4 титули НБА. Після вильоту команди в плей-ін сезону-2025/26 він розглядав паузу в тренерській кар’єрі і мав пропозицію з зарплатою 7 млн доларів на рік за роботу експертом на каналі ESPN, але після коротких роздумів вирішив залишитися в “Голден Стейт”.

