“Даллас” призначив нового генерального менеджера

"Даллас" призначив нового генерального менеджера 1 - basket.com.ua

“Меверікс” визначилися з генменеджером.

Новий президент “Далласа” Масаї Уджірі найняв генменеджера. Ним став Майк Шмітц, який пропрацював 4 роки в “Блейзерс”. Шмітц обіймав посаду помічника генменеджера.

До роботи у клубному фронт-офісі він 5 років був драфт-аналітиком на ESPN. Шмітц також працював у тренерському штабі збірної Уганди.

Після звільнення Ніко Харрісона посада генерального менеджера була вакантною в “Маверікс”.

Автор публікації

Офлайн 4 години

Ruslan1996

Коментарі: 38Публікації: 9069

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.