“Меверікс” визначилися з генменеджером.
Новий президент “Далласа” Масаї Уджірі найняв генменеджера. Ним став Майк Шмітц, який пропрацював 4 роки в “Блейзерс”. Шмітц обіймав посаду помічника генменеджера.
До роботи у клубному фронт-офісі він 5 років був драфт-аналітиком на ESPN. Шмітц також працював у тренерському штабі збірної Уганди.
Після звільнення Ніко Харрісона посада генерального менеджера була вакантною в “Маверікс”.
We have hired Mike Schmitz as our General Manager. @Chime // #MFFL pic.twitter.com/uZBxpQ1vlM
— Dallas Mavericks (@dallasmavs) May 8, 2026

