Команда “Златібор” здобула перемогу над “Црвеною Звездою” в матчі 1/4 фіналу чемпіонату Сербії (94:89).
Поєдинок запам’ятався бійкою між досвідченим гравцем “Звезди” Ніколою Каліничем та Матеєм Чібеєм із “Злабітора”.
В ігровому епізоді вони впали разом. Калініч тоді обхопив Матея ногами та не дав йому підвестися, після чого його суперник упав, а той розвернув його та вдарив кулаком.
На полі сталася масова бійка, в якій брали участь як гравці, так і тренерський штаб.
Судді негайно зупинили гру і були змушені реагувати. Вони вирішили виключити з “Црвени Звезди” Калініча, Давидоваца та Ізунду, які були головними дійовими особами.
— OvoOno (@OvoOnoX) May 1, 2026

