Головний тренер “Голден Стейт Ворріорз” Стів Керр провів двогодинну зустріч із власником клубу Джо Лейкобом та генеральним менеджером Майком Данліві, на якій обговорювалося його майбутнє в організації.
Керр раніше був рішуче налаштований піти з посади, але змінив позицію і готовий продовжити роботу в “Голден Стейт”. Сторони планують знову обговорити ситуацію наступного тижня.
“На зустрічі Керр не справляв враження людини, яка не планує тренувати команду наступного сезону”, – повідомив журналіст NBC Sports Монте Пул.

