НБА оголосила, що захисники команди “Лос-Анджелес Лейкерс” Маркус Смарт та Люк Кеннард були оштрафовані за словесну перепалку з суддями на майданчику одразу після поразки від “Х’юстон Рокетс” із рахунком 115:96 у четвертій грі.
За словами Джеймса Джонса, виконавчого віце-президента ліги та керівника баскетбольних операцій, Смарта оштрафували на 35 000 доларів за “сумнів у чесності суддів гри”, а Кеннарда оштрафували на 25 000 доларів за “ненормативну лексику на адресу суддів гри”.
Кеннард у плей-оф проти техасців набирає 17,8 очка за гру. Більше – лише Леброн (21,5). Показники Смарта: 17,5 очка + 7,5 підбирання + 3,5 перехоплення.
The following has been released by the NBA. pic.twitter.com/k8LTZ9R8M6
— NBA Communications (@NBAPR) April 28, 2026

