“Мілвокі” вперше за 10 років не буде грати в плей-оф

"Мілвокі" вперше за 10 років не буде грати в плей-оф 1 - basket.com.ua

“Мілвокі” на виїзді програв “Сан-Антоніо” (95:127).

Ця поразка остаточно позбавила шансів “Бакс” навіть на плей-ін. Востаннє “олені” не грали в плей-оф ще в сезоні-2015/16, коли завершили регулярний чемпіонат із результатом 33-49.

Наразі їх результат 29-44.

Найкращим результатом “Мілвокі” за останнє десятиліття є чемпіонство в сезоні-2021/22.

Автор публікації

Офлайн 1 годину

Ruslan1996

Коментарі: 38Публікації: 9132

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.