“Чикаго Буллз” поступилися “Портленд Трейл Блейзерс” (112:121) в матчі регулярного чемпіонату НБА.
“Буллз” закінчили лютий з балансом 0-11 і стали єдиною командою НБА без перемог за місяць. “Чикаго” вперше в історії франшизи не зміг виграти хоча б один матч за місяць. 11 поразок поспіль – третій найгірший результат клубу, максимумальна серія становила 16 матчів в 2000 році.
“Буллз” з результатом 24-36 знаходяться на 12 місці в Східній конференції.

