“Чикаго” встановив антирекорд НБА, видавши найгіршу серію в історії клубу

"Чикаго" встановив антирекорд НБА, видавши найгіршу серію в історії клубу 1 - basket.com.ua
Джерело: x.com

“Чикаго Буллз” поступилися “Портленд Трейл Блейзерс” (112:121) в матчі регулярного чемпіонату НБА.

“Буллз” закінчили лютий з балансом 0-11 і стали єдиною командою НБА без перемог за місяць. “Чикаго” вперше в історії франшизи не зміг виграти хоча б один матч за місяць. 11 поразок поспіль – третій найгірший результат клубу, максимумальна серія становила 16 матчів в 2000 році.

“Буллз” з результатом 24-36 знаходяться на 12 місці в Східній конференції.

Автор публікації

Офлайн 2 години

aks701

Коментарі: 0Публікації: 3654

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.