Плеймейкер “Мемфіс Гріззліз” Скотті Піппен-молодший та захисник “Маямі Хіт” Майрон Гарднер оштрафовані НБА на $35 тис. кожен за бійку під час недільної гри. Про це повідомила ліга.
Гарднер був покараний за те, що спровокував конфлікт, а Піппен за його ескалацію. Інцидент стався приблизно за дві хвилини до кінця зустрічі, яку “Майамі” виграв із рахунком 136:120.
Після кидка Піппена Гарднер збив його з ніг ззаду. Розвернувшись, 25-річний “Гріззліз”, що розігрує, вказав на кривдника, кинувся на нього і повалив на паркет. Суддя спробував відразу розняти гравців, до нього приєдналися баскетболісти обох команд. В результаті обидва учасники бійки отримали технічні фоли і були видалені.

