Один із лідерів НБА за трипл-даблами вибув на кілька тижнів через травму

Один із лідерів НБА за трипл-даблами вибув на кілька тижнів через травму 1 - basket.com.ua
Джерело: espn.com

Австралієць Джош Гідді з “Чикаго” пропустить кілька тижнів через пошкодження.

Гідді  покинув майданчик після того, як отримав травму на початку другої половини під час поразки від “Міннесота Тімбервулвз” у понеділок увечері з рахунком 136-101 у Чикаго.

Травма стала важким ударом для Гідді, який має найкращі в кар’єрі середні показники – 19,2 очка, 9,0 передач та 8,9 підбирань цього сезону.

Цього сезону Джош зробив 7 трипл-даблів. Лідером за цим показником є Нікола Йокич – 16.

“Буллз” наразі мають результат 15-17 і посідають 9 місце на Сході.

Автор публікації

Офлайн 1 годину

Ruslan1996

Коментарі: 38Публікації: 9137

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.