Президент “Црвени Звезди” Желько Дрчеліч оголосив, що клуб збільшив бюджет на 4 млн євро. Перед сезоном команда оголошувала, що бюджет на цей сезон складає 21 млн.
Такий крок був вимушений через зміну головного тренера та запрошення Джареда Батлера.
“Нам довелося запросити нового тренера, центрового, Батлера. Це збільшило наш бюджет на чотири мільйони євро, враховуючи те, що ми позбулися контрактів деяких гравців.
По суті, бюджет збільшено на 3,5-4 мільйони євро порівняно з тим, що ми говорили раніше“, – сказав Дрчеліч.

