Розігруючий “Орландо Меджик” Джейлен Саггз травмував ліве стегно у третій чверті півфіналу Кубку НБА проти “Нью-Йорк Нікс” (120:132).
У першій половині зустрічі Саггс набрав 25 очок, загалом в його активі 26 очок і 7 передач за матч.
“Не знаю, що сталося. Розбиратимемося. Це найприкріше, що може статися. Дуже хотів залишитися зі своїми хлопцями та продовжити боротьбу. Але вже просто не міг”, – сказав Саггз.
Після повернення в Орландо Саггз пройде обстеження, яке визначать термін його відновлення.

