“Орландо” втратив топ-скорера після вражаючої першої половини півфіналу Кубку НБА

"Орландо" втратив топ-скорера після вражаючої першої половини півфіналу Кубку НБА 1 - basket.com.ua
Джерело: espn.com

Розігруючий “Орландо Меджик” Джейлен Саггз травмував ліве стегно у третій чверті півфіналу Кубку НБА проти “Нью-Йорк Нікс” (120:132).

У першій половині зустрічі Саггс набрав 25 очок, загалом в його активі 26 очок і 7 передач за матч.

“Не знаю, що сталося. Розбиратимемося. Це найприкріше, що може статися. Дуже хотів залишитися зі своїми хлопцями та продовжити боротьбу. Але вже просто не міг”, – сказав Саггз.

Після повернення в Орландо Саггз пройде обстеження, яке визначать термін його відновлення.

Автор публікації

Офлайн 6 години

aks701

Коментарі: 0Публікації: 3649

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.