Захисник “Орландо Меджик” Десмонд Бейн отримав від НБА штраф у розмірі 35 тисяч доларів за інцидент із форвардом “Нью-Йорк Нікс” О Джи Анунобі.
Бейн спровокував конфронтацію, кинувши м’яч у бік Анунобі, який опинився за межами майданчика. Судді розцінили його дію як агресивну та виписали технічний фол. “Орландо” програв “Нью-Йорку” з рахунком 100:106.
Бейн не вперше цього сезону кидає м’яч у суперника, що лежить. 4 листопада він відзначився аналогічними діями проти центрового “Атланти Хоукс” Оньєки Оконгву.

