Європейський топ-гравець, якому не давали грати в НБА, вибув до кінця сезону

Європейський топ-гравець, якому не давали грати в НБА, вибув до кінця сезону 1 - basket.com.ua
Джерело: hoopsrumors.com

Форвард “Чикаго Буллз” Ноа Ессенге перенесе операцію для лікування травми лівого плеча і пропустить залишок сезону.

“Чикаго” вибрав Ессенге під лотерейним 12-м піком на драфті-2025, але не давав французу ігрову практику в НБА. Ессенге зіграв лише шість хвилин за основну команду “Буллз”, зробивши за цей час одне перехоплення та один фол.

Ессенге взяв участь у чотирьох матчах за фарм-клуб G-Ліги “Вінді Сіті Буллз”, де в середньому набирав 23,0 очка, 8,3 підбирання та 2,5 передачі за 30,8 хвилин.

Автор публікації

Офлайн 4 години

aks701

Коментарі: 0Публікації: 3654

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.