Трей Янг отримав солідний штраф від НБА за непристойний жест у бік арбітра

Трей Янг отримав солідний штраф від НБА за непристойний жест у бік арбітра 1 - basket.com.ua
Джерело: twitter.com

НБА оштрафувала Трея Янга на 35 тисяч доларів.

Плеймейкер “Атланти” оштрафований за “неприйнятний і непрофесійний” жест на адресу судді.

Інцидент трапився за 3:58 до кінця четвертої чверті матчу “Атланти” з “Чикаго” (126:136).

 

Автор публікації

Офлайн 11 години

Ruslan1996

Коментарі: 38Публікації: 9136

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.