Центровий “Сан-Антоніо Сперс” Віктор Вембаньяма прокоментував поразку від “Х’юстон Рокетс” (82:93) в матчі регулярного чемпіонату НБА. “Сперс” програли 17 разів поспіль, що є клубним антирекордом. Вембаньяма набрав 15 очок, 18 підбирань, 3 передачі та 5 блок-шотів.
“Зрозуміло, що це непросто, але ми не маємо вибору. Потрібно все одно йти вперед, продовжувати працювати. Хороша новина в тому, що ніхто не сумнівається – у довгостроковій перспективі ми переможемі. Ненавиджу програвати, але продовжую думати та фокусуватися на довгостроковій перспективі”, – заявив Вембаньяма.

