Столичний клуб Вищої ліги “Селф Мейд” на своїх сторінках в соцмережах оголосив про кадрове підсилення команди перед останнім баблом в цьому році.
В “Селф Мейд” перебрались екс-гравець минулорічної Вищої Ліги БК “Житомир” Ігор Чумичов та гравць БК “Будівельник” Владислав Лукінський.
Чумичов цього сезону грав серед аматорів, тоді як Лукінський в 10 іграх Суперліги Favbet в середньому набирав 4.1 очка, 3.6 підбирання, 0.5 передач.
“Селф Мейд” наразі посідає шосте місце в турнірній таблиці Вищої ліги, маючи 8 перемог в 14 іграх.
Найближчий бабл команда проведе 15-17 грудня у Кропивницькому, де зіграє проти “Львівської Політехніки”, “Самбора” та “ДіДіБао”.

