Головний тренер “Мілана” Етторе Мессіна заявив, що не бачить Кевіну Пангосу місця у своїй команді.
“Цей водій не підходить нашій машині. Пангос не та людина, яка зможе змусити цю команду грати”, – заявив Мессіна.
Мессіна також зізнався, що подумував про звільнення зі своєї посади через невдалий старт у Євролізі.
“На початку тижня я пішов до Джорджо Армані та Лео Дель’Орко, щоб запитати, чи хочуть вони, щоб я пішов у відставку з огляду на результати. Пан Армані відповів мені: «Іди і продовжуй роботу». Пан Дель’Орко сказав: «Давай знову почнемо перемагати». Я дуже вдячний їм і не хочу розчаровувати”, – сказав Мессіна.

