Захисник “Панатінаїкоса” Кендрік Нанн поділився думками після матчу регулярного чемпіонату Євроліги з “Альбою” (9:85). Екс-баскетболіст НБА набрав 6 очок за 8 хвилин в дебютній грі Євроліги.
“Я задоволений своїм стартом, бо це була перша моя гра. Я відчував себе цілком комфортно, але також чекаю на продовження. У матчі я хотів не втрачати м’яч і грати в обороні, і що більше проводив часу на паркеті, то краще знаходив свій ритм. Я день за днем краще починаю розуміти товаришів по команді. Вони прийняли мене у свою баскетбольну філософію. Тренер закликав мене бути самим собою, грати старанно, і він очікує, що згодом я буду краще вбудований у колектив”, – сказав Нанн.

