Жіноча збірна 3х3 виграла етап Ліги націй

Жіноча збірна 3х3 виграла етап Ліги націй 1 - basket.com.ua

Наша команда в рамках першого матчу групи В перемогла Хорватію з рахунком 13:10. Після рівної першої половини українки використали перебір фолів хорваток і заробили перевагу в 4 очки, яку зуміли втримати до закінчення матчу.

Ліга націй. Бухарест, Румунія

Жінки. Збірні U-23

Україна — Хорватія 13:10 / статистика матчу

Україна: Анжеліка Ляшко 7 (2 дальні), Вероніка Космач 3, Юлія Гутевич 1, Дар’я Кононученко 2

В другій грі наші дівчата обіграли Латвію. Українки з перших хвилин заволоділи ініціативою і без проблем виграли матч.

Україна — Латвія 19:12 / статистика матчу

Україна: Анжеліка Ляшко 10 (3 дальні), Вероніка Космач 5 (2 дальні), Юлія Гутевич 0, Дар’я Кононученко 4

У фіналі збірна України здолала Польщу 22:19.

Після рівного початку у середині матчу Польща заробила собі перевагу 5 очок, але наші дівчата повернулись у гру і за три хвилини до кінця зрівняли рахунок 14:14. Далі обидві команди йшли рівно, але в кінцівці точні дальні спочатку Ляшко, а потім Гутевич принесли збірній України перемогу.

Найрезультативнішою в складі збірної України стала Анжеліка Ляшко, яка набрала за весь день 24 очки.

Україна — Польща 22:19 / статистика матчу

Україна: Анжеліка Ляшко 7 (3 дальні), Вероніка Космач 5 (1 дальній), Юлія Гутевич 5 (2 дальні), Дар’я Кононученко 5