Збірна України U-20 втратила шанси на підвищення в класі в 2023 році

Збірна України U-20 втратила шанси на підвищення в класі в 2023 році 1 - basket.com.ua

Сьогодні, 16 липня, чоловіча збірна України U-20 зіграє свій заключний матч на чемпіонаті Європи (Дивізіон В). У грі за третє місце наша молодіжна команда протистоятиме збірній Швеції.

Згідно з регламентом, команди, які посідають 1, 2 та 3 місця в Дивізіоні В, отримують підвищення в класі та повертаються в Дивізон А на наступний рік. Але цього року підвищення в класі отримають лише дві команди — фіналисти Дивізіону В — збірні Чехії та Північної Македоніі.

Чемпіонат Європи U-20 (Дивізіон А) в 2024 році прийматиме Гдиня, Польща. Польська молодіжна збірна цього року виступає в Дивізіоні А, але потрапила до числа трьох гірших команд Дивізіону А.

Згідно з регламентом ФІБА, майбутній господар чемпіонату Європи в Дивізіоні А гарантовано отримує місце на турнірі, що прописано в офіційному регламенті FIBA Europe Competitions Regulations (посилання).

Тому навіть попри потрапляння до трійки гірших команди Дивізіону А, які відповідно до регламенту мають перейти до Дивізіону В на наступний рік, поляки, як господарі майбутнього чемпіонату Європи в Дивізіоні А, зберігають за собою місце в елітному дивізіоні.

Регламент проведення змагань ФІБА Європа

Сторінка 26. Пункт №64 — Пониження

Додаток №3

“Якщо для турніру в Дивізіоні А на наступний рік вже призначено приймаючу сторону, то ця сторона не може бути понижена до Дивізіону В в цьому році, і тільки дві (2) команди будуть підвищені в класі з Дивізіону В у цій віковій категорії в цьому році.”

Збірна України U-20 втратила шанси на підвищення в класі в 2023 році 3 - basket.com.ua

Таким чином, збірні України та Швеції, які сьогодні о 19:30 зіграють за третє місце в Дивізіоні В, втратили шанси поборотися за останню путівку в Дивізіон А на 2024 рік.

0

Автор публікації

Офлайн 14 години

BasketAdmin

18
Коментарі: 1Публікації: 801

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.