Збірна Боснії та Герцеговини може пропустити Євробаскет-2022 та жіночий ЧМ

Збірна Боснії та Герцеговини може пропустити Євробаскет-2022 та жіночий ЧМ 1 - basket.com.ua

Федерація баскетболу Боснії та Герцеговини повідомила, що може пропустити чоловічий Євробаскет-2022 та жіночий чемпіонат Світу через брак фінансів.

“Ми стукали у всі двері, але не були почуті – або відмови, або взагалі ігнорування. Особливо це стосується державних, юридичних та місцевих органів влади.

Як пояснити те, що, наприклад, з державного чи федерального бюджету на окремі клуби та асоціації виділяється більше грошей, ніж на національні збори?

Особливо щодо баскетболу, який стільки разів радував наших людей і має намір зробити це найближчими місяцями – якщо вони зможуть поїхати на континентальні та світові змагання.

Ситуація складається саме так, що найближчі виступи на Євробаскеті й ЧС наших збірних знаходяться під великим знаком питання. Наразі виходу немає, тому скоро може настати момент, коли ми будемо змушені скасувати участь у зазначених змаганнях”, йдеться в заяві федерації.

Боснія та Герцеговина виграла свою групу відбору на Євробаскеті-2022, а на жіночому Євро боснійки закінчили турнір на історичному п’ятому місці й відібралися на ЧС.

0

Автор публікації

Офлайн 5 днів

vodolaz

128
Коментарі: 5Публікації: 7233

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.